Senetle Araba Satan Galeriler

Senetle Araba Satışı

Araç – Vasıta Galerileri artık sadece nakit değil Kredi kartı, Banka kredisi Çek ve ,senetle Araba satışıda yapmaktadır. Senetle Araba derken Otomobilden, Suva, Lüx araçtan eski model arabalara kadar elden senetle artık araba alabilirsiniz.

İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde artık senetle araba satışı yapılmaktadır. Banka kredilerinin yüksek maliyetleri ve kredi vermenin zorlaşması nedeniyle insanlar Senetle araba satan galerilere daha çok ilgi göstermeye başlamış durumdadır. Bankadan kredi çekerken sadece banka expertiz ücreti bile beşbin TL leri bulabilmekte, zorunlu kasko yaptırma zorunluluğu dosya masrafı derken maliyet yükseliyorda yükseliyor. Halbuki senetle araba alırken vereceğiniz peşinat bellidir ve taksitleri seçersiniz ve ödemelerinizi düzenli yaptıktan sonra ödeyeceğiniz rakam bellidir.

Bizce galeriden senetle araba almanın en güzel tarafı diyelimki senetle ir araç aldınız belli bir süre taksit ödediniz ve daha yüksek model yada farklı model araç almayı düşünüyorsunuz: arabanızı aldığınız galeriye gidip aracı değiştirip farkını atksitlerinize ekleterek hiç zorluk çekmeden yeni arabanızı senetle alabilirsiniz. Galeriler 48 aya varan taksit yapmaktadır.

senetle araba satan galeriler

Galeriden Senetle Araba Alınır mı ? Güvenli mi?

Her işte her sektörde her yerde iyi insanların olduğu kadar kötü niyetli insan bulmak günümüzde zor değil. Buradan oturduğumuz yerden Galeriden araba almak güvenli desekte olmaz güvenli değil desekte doğru değil. Nakit paraya aracını satan kişi bile zarar görebiliyor yada bankadan krediyle araba alan birisinin başına kötü şeyler gelebilir.
İş biraz alıcı yani müşteride bitiyor, yani merdiven altı bir galeriden nakit yada senetle araba almanın riski her zaman var. İnternetten araştırarak yada tavsiye üzerine galeriler tercih edilebilir. İyice araştırmak gerekir heyecanlanmadan iyice hesap kitap yaparak ve neye imza attığımıza iyi bakmalıyız. Aracızaten expertize sokarak en ufak detayına kadar net bilgiye ulaşılabiliyor heleki bakımları yetkili serviste yapılmış ise o aracı senetle almaktan çekinmeyin. Senetle araba alacağınız galeri konum ve çalışanları konusunda bir kaliteye ulaşmış olmalı. enteresan tiplerin olduğu galerilerden uzak durmak gerekir. Çünkü her şey yolunda gitse dahi ileriki dönemde almak isteyeceğiniz bir desteği karşılamayabilirler. Tabi kimse alınmasın Kalite tesadüf değildir. ve kalite bir bütündür.

*ADREKLAM*

Hangi Galeriler Senetle Araba Satıyor ?

Han Otomotiv (İstanbul Çekmeköy)
Han Otomotiv Taşdelen / Çekmeköy ‘de Nakit ve Senetle araba Satan bir galeri. GeldeOgren.com ekibi olarak saha çalışmaları kapsamında Han otomotivi ziyaret etme fırsatı bulduk. Galeri Özenle yapılmış en güzelide diksiyonu düzgün satış personellerinin çalışmasıydı. Firma açısından güven veren gelişmeleri gördük. Han otomotiv 36 ay taksitle senetle araba satışları yapmakta olup peşinat tutrlarını az miktarda tutuyor.
Zuhur Otomotiv (İstanbul Maltepe)
Zuhur otomotiv 48 aya varan Taksitlerle Senetle Araba satışlarını sürdürmekte ve Maltepede bir Galeri.

You may also like...