Toyota Yaris Otomatik Vites Nasıl, Alınır mı?

toyota-yaris-otomatik-vites-alinir-mi

Toyota Hakkında Kısa Bilgiler

toyota-uretimToyota En az sorun çıkaran yani en az arıza yapan araba markalarından biridir. 1800 lü yılların sonlarında tekstil sektöründe yer alan Toyota firması 1937 yılında Toyota Motor Co. yu kurarak otomotiv sektörüne girmiş oldu. (Bence iyiki de girmiş).

Japonya Menşeili olan marka üretimlerini Dünyada bir çok ülke ve üretim tesisinde yaptığı gibi Türkiye ‘de Sakarya Arifiye ‘deki Tesiste bir çok modelin üretimi gerçekleşmetedir.

Toyota Yaris Nasıl Bir Otomobil, Alınır mı.?

Toyota Dünyanın en iyi otomobil markası seçiliyor bir kaç yıldır. Kolay kolay arıza vermemesi hem sıfır hemde 2. el alırken güven vermekte ve sıkıntı çıkarmamaktadır.

*ADREKLAM*

Peki Yaris, evet yaris kompakt yapısı ile özellikle bayan şoförler için ideal araçtır. Helede otomatik vites ise tadından yenmiyor. Yakıt bakımından iyi bir performans veren Toyota Yaris ikinci elde de çok aranan ve çok kıymetli bir otomobildir. Özellikle büyük şehirlerde park sorunu yaşatmayan araçlardandır. Otomoatik Vites Toyota Yaris Alınır mı, Tabi alınır hemde uça uça alınır. Çünkü en sağlam yapıya sahip otomatik araçlardan birinden bahsediyoruz. Toyota Yaris ‘in ikinci elini almak isterseniz çok temiz ve düşük kilometrelerde bulma şansınız her zaman olur. Ayrıca Toyota Yaris dışardan istediği kadar küçük görünsün içi çok geniş ve rahat, Özellikle ön koltuklar harika. Bagaj hacmi standart bir sedana göre oldukça küçük.

 

Toyota Yaris

Toyota Yaris Vites Modelleri

Toyota Yaris Otomatik, yarı otomatik ve manuel viteslerle üretilmektedir. Otomatiklerde 7 ileri Vites olan model çok tutulmaktadır.
toyota yaris

Toyota Yaris 1999 yılında üretilmeye başlandı. Ancak 2005 yılından sonra üretilen Yaris ‘lerde işçilik ve kalite en üst seviyeye çıktı. Yaris ‘i kullanırken keyif ve güven alacaksınız. Artık Yaris ‘ler HYBRID modellede üretilmeye başladı. Hydrid Otomobiller ‘le ilgili makalemi inceleyebilir siniz.

Altta ki yorum bölümünden merak ettiğiniz bir şey varsa bana sorabilir siniz. Memnuniyetle cevaplarım.

Başka bir Makalemde görüşmek üzere…

 

 

 

Ahmet Kaş

Merhaba Ben Ahmet, Kastamonu 1982, Evli, 1 Çocuk, İstanbul Ataşehir BAŞKASININ YAPTIĞININ BEN DAHA İYİSİNİ YAPABİLİRİM ! geldeogren.com - 75milyon.com - mutluevim.com.tr - senetlearaba.istanbul - iphonex.istanbul - senetletelefon.net - senetle-telefon.com

You may also like...